Mikail KALYONCU
Dernek Başkanı

Sevgili Hemşehrilerim
Malum olduğu üzere, ülkemizin... Devamı
 
KOCAELİ ARTVİNLİLER
YARDIMLAŞMA ve DAYANIŞMA DERNEĞİ
Bizler Kocaeli'de yaşayan Artvinli kardeşlerimizi bira araya getirmek, birlik ve beraberliklerini pekiştirmek ve geliştirmek... Devamı
Derneğimiz
Hakkımızda
Dernek Tüzüğü
Başkanın Mesajı
Artvin Hakkında
Dernek Yönetimi
Başkanlarımız
Kadın Kolları
Denetleme Kurulu
Dernek Üyeleri
Üyelik Başvurusu
 
 
Haberler
 
 
Başkanımız Mikail KALYONCU"nun Teröre Lanet Basın Açıklaması

 Ankara Kızılay Meydanı’nda 37 kişinin ölümüne 71 kişinin de yaralanmasına neden olan terör saldırısının ardından Kocaeli Artvin Kültür ve Dayanışma Derneği dernek binasında basın açıklaması düzenledi. Açıklamaya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Şenol Ergüney, Kocaeli Artvin Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mikail Kalyoncu ve çok sayıda dernek üyesi katılım gösterdi. Basın açıklamasını gerçekleştiren Dernek Başkanı Mikail Kalyoncu, “Yaşanan terör olayları halkımızı derinden üzmüştür. Dernek olarak Ankara’daki hain saldırıyı lanetliyoruz” dedi.

 

‘HAÇLILARA GÖSTERECEĞİZ’

Dernek Başkanı Mikail Kalyoncu açıklamasının devamında, “Tüm terör örgütleri şunları bilsinler ki ülkemizin bir tane çakıl taşı hepimiz için kıymetli ve değerlidir. Kanımızın son damlasına kadar mücadeleden vazgeçmeyecek bir milletin torunlarıyız. Saldırıların üzüntüsünü yaşarken kirli emellerin bizi ayırma girişimine karşı dimdik ayakta durmaya devam edeceğiz. Farklılıkların yüzyıllarca kardeşçe hüküm sürdüğü coğrafyamızda beraberliğimizi bozmaya çalışan tüm dünyaya, kardeş kalacağımızı bu haçlılara bir kez daha göstereceğiz” şeklinde konuştu.

 

‘MİLLETİMİZ VAZGEÇİLMEZİMİZ’

Kalyoncu, dernek olarak Kocaeli’ye Artvinli’nin bu tür hassas konulardaki duyarlılığını göstermek istediklerini belirtirken, sözlerini şöyle tamamladı. “Vatanımız, milletimiz bizim için vazgeçilmez ve en değerli unsurumuzdur. Bu duygu ve düşüncelerimizle Ankara’daki şehitlerimizle beraber tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyoruz. Cenabı Hak böyle bir acıyı şehit kanlarıyla yoğrulmuş gözbebeğimiz ülkemize bir daha göstermesin. Allah tüm teröristleri kahhar ismi azamla kahr-u perişan etsin.”

 

Kaynak: http://www.mavikocaeli.com.tr/saldirilar-bizi-daha-da-kucaklastiriyor/159644/

 

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=P1VSxe5YxiU

15.03.2016
 
 
< İlk  Önceki 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6 Sonraki   Son >